تعرفه سرور

برای ترید یا معامله در صرافی آنلاین بایننس شما نیاز به سرور مجازی بایننس دارید. امنیت حساب بایننس یکی از مهمترین مسائلی است که یک تریدر ایرانی باید ان را رعایت کند.

در کشور ما به علت تحریم های موجود و موانع و مشکلات زیرساختی فراوانی که وجود دارد، امکان ترید و معامله در حوزه های مختلف از جمله بازارهای جهانی وجود ندارد. افرادی که قصد معامله در ارزهای دیجیتال را دارند باید حتما از آی پی ثابت برای ترید استفاده کنند.

البته باید بگوییم که آی پی ثابت فقط مختص بازارهای دیجیتال نمی باشد. آی پی ثابت برای ترید برای بسیاری از بازارهای مالی جهانی که در بسیاری از کشورها وجود دارد، لازم و ضروری می باشد.

از آنجایی که ایران که در لیست کشورهای تحریم شده قرار دارد و بایننس می تواند آی پی شما را تشخص دهد پس باید با یک سرویس تغییر آی پی مانند سرور مجازی آن را تغییر دهید.

حالا باید توجه  داشته باشید که این آی پی سرور مجازی علاوه بر ثابت بودن باید در هر سری مراجعه شما به سایت بایننس ثابت بماند یعنی با همان آی پی که آخرین بار وارد سایت بایننس شدید وارد شوید.

خود ما پس از ماه ها ترید در سایت بایننس به این نتیجه رسیدیم که باید یک سرویس امن و ثابت برای این کار راه اندازی کرد.

پس ما در سرورجت تصمیم گرفتیم سرویس سرور مجازی بایننس را راه اندازی نماییم.

در سرویس سرور مجازی بایننس binance که ما راه اندازی کردیم علاوه بر ثابت بودن آی پی حتی در صورت قطع شدن اینترنت به هر طریقی که اتفاق بیفتد تا اتصال دوباره آی پی شما ثابت می ماند.

در این صفحه می توانید لیست سرورهای مجازی آی پی ثابت مخصوص ترید در بایننس binance و همچنین ترید فارکس و سایت های فریلنسری را مشاهده نمایید

 

 

سرورجت
0